Image Alt

Garanti Ediyoruz

Garanti Ediyoruz!

Saflığı

Ürün yelpazemizdeki tüm uçucu yağ ve sabit yağların saflıklarından emin olmak için GC-MS analizleri yapılmıştır. Bu süreçte alanında uzman kişilerden teknik destek alınmış, en son yayınlar ile karşılaştırılarak kalite belirlenmiştir.

Doğallığı

Orlife Global olarak ürün tedarikini aracı firmalardan değil doğrudan ilk üreticiden alarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede ürünlerimizin elde edildiği bitkinin yetişme şeklinden üretim standartlarına, transferden saklama koşullarına kadar her aşamasından emin oluruz.

Etkiyi

Uçucu ve sabit yağlar çiçeklerden, yapraklardan, meyvelerden, köklerden veya ağaçlardan elde edilen saf bitkisel ürünlerdir. Orlife Global sunmuş olduğu yağlarda saflık ve doğallığı garanti etmektedir. Bu durum yağdan beklenen karakteristik koku, aroma ve etkinin de ortaya çıkmasını sağlar.

Sürdürülebilirliği

Uçucu ve sabit yağlar doğanın insanlara bir armağanıdır. Bu sebeple biz Orlife Global ailesi olarak doğaya saygıyı, sürdürülebilir yetiştirme, etik hasat ve ticaret ilkelerini benimseyen firmalarla çalışırız. Ürünlerimizin saflığını koruduğumuz gibi onun elde edildiği bitkinin de mutlak korunmasına önem veririz.

Memnuniyeti

Orlife Global olarak müşterilerimize yüksek kalitede ve çok çeşitli bir ürün yelpazesi sunuyor ve onların arzu ettikleri kaliteye ulaşmalarını sağlayarak fark yaratıyoruz. Müşterilerimizle güçlü bir ilişki içerisindeyiz ve aldığımız geri bildirimlerle ilerlemeye devam ediyoruz.

Sorunuz mu var?

Lütfen formu doldurun size en kısa sürede cevap vereceğiz.

    Bilgileriniz